CALMINO GROUP A EWOPHARMA UVÁDÍ PROIBS® PRO LÉČBU PŘÍZNAKŮ IBS

0
Podijelite
 

Calmino Group (Göteborg, Švédsko) a Ewopharma budou společně bojovat proti symptomům IBS. V České republice a na Slovensku uvedou v dubnu 2022 na trh PROIBS®.

SYNDROM DRÁŽDIVÉHO TRAČNÍKU

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) je chronické onemocnění, které výrazně ovlivňuje kvalitu života. Jde o skupinu příznaků, které se vyskytují společně. Mezi ně patří opakované bolesti břicha a změny ve stolici, což může být průjem, zácpa nebo jejich kombinace. IBS postihuje přibližně 10 – 15 % evropské populace a mnoho jedinců je onemocněním postiženo déle než 10 let. Hlavní příčina IBS není definitivně známa, proto se léčba zaměřuje na symptomy.

PROIBS® – PRO LÉČBU PŘÍZNAKŮ IBS

PROIBS® je certifikovaný zdravotnický prostředek pro léčbu příznaků IBS, jako jsou žaludeční křeče, nadýmání a změny v pohybu střev (průjem a/nebo zácpa). Jeden sáček PROIBS® obsahuje 250 mg extraktu AVH200®, což je účinná látka pocházející z rostliny Aloe barbadensis Mill.

Protože je známo, že IBS postihuje jedince po dlouhou dobu, je nezbytné poskytovat léčbu, která může být dlouhodobě užívána. PROIBS® je přípravek, který je určen k dlouhodobému užívání. Navíc nejsou známy žádné interakce s léky.

PROIBS® POMÁHÁ

Calmino group AB, výrobce PROIBS®, provedl uživatelskou studii mezi 1 003 uživateli. PROIBS® pomohl 94 % z nich. 91 % uživatelů zaznamenalo zlepšení v každodenním životě a 98 % by doporučilo PROIBS® někomu dalšímu.

ZPŮSOB ÚČINKU

Účinky PROIBS® jsou připisovány především vlastnostem extraktu AVH200®. Vybrané frakce komplexních sacharidů s gelotvornými vlastnostmi poskytují podporu střevní sliznici a mikrobiotě. To zmírňuje příznaky IBS a obnovuje funkci střev.