REFERENCE

0
Podijelite

DŮVĚRYHODNÝ A SPOLEHLIVÝ PARTNER, KTERÝ DOKONALE ROZUMÍ ZNAČCE BIOGAIA

Partnerství se společností Ewopharma jsme navázali před dvanácti lety, v roce 2007, když jsme hledali další možnosti rozšiřování trhu pro naše probiotické přípravky. Po úspěšném uvedení přípravků na trh v několika zemích se naše spolupráce prohloubila a od té doby zahrnuje i registraci, distribuci, prodej a marketing přípravků BioGaia v 15 zemích střední a východní Evropy.

V průběhu spolupráce jsou pro nás přínosné nejen dlouholeté zkušenosti společnosti Ewopharma na trzích v dané oblasti, ale také její expertíza v oblasti medical a consumer marketingu. Díky dokonalému pochopení našich produktů a značky BioGaia je Ewopharma celosvětově jedním z našich tří nejvýznamnějších partnerů.

Společnosti Ewopharma si vysoce ceníme jako profesionálního partnera, jemuž můžeme plně důvěřovat. Ewopharmu bychom doporučili všem firmám, které mají zájem o využití potenciálu evropských rostoucích trhů (neříkejte to ale našim konkurentům).

1
Podijelite

Profesionalita a otevřenost v partnerství se společností Dr. Falk Pharma

Se společností Ewopharma úspěšně spolupracujeme déle než dvacet let. Za tu dobu se náš obchodní vztah, který začal představením přípravků Salofalk® a Ursofalk® pouze na několika vybraných evropských trzích, rozvinul v dlouhodobou a
intenzivní spolupráci. Během ní jsme Ewopharmě svěřili marketing, prodej i registrační řízení rozsáhlého portfolia společnosti Dr. Falk v celé východní Evropě.

Ewopharma disponuje rozsáhlou a dobře zavedenou obchodní sítí v regionu, což nám velmi pomohlo rozšířit naše pole působnosti. Profitujeme z jejich expertízy a znalosti trhů, na něž by pro nás jinak bylo poměrně obtížné vstoupit. Ewopharma je pro nás důvěryhodným partnerem, který se vyznačuje profesionalitou a otevřeností.

Společnost Ewopharma můžeme bez váhání doporučit všem farmaceutickým firmám, které mají zájem o trhy ve střední a východní Evropě. Těšíme se na naši další úspěšnou a vzájemně prospěšnou spolupráci.